Hakkımızda

Biz kimiz?

Pazarlama ve Psikoloji bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir seo danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız. Sürekli güncel kalan, yenilikleri sürekli takip edebilen, değişen ya da gelişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vererek büyümek isteyen her marka ile başarı dolu bir yolculuğa çıkmak için hazırız.

Bizimle iletişime geçin.

Dijital 1

Misyonumuz

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmektir. Paylaştığımız uzmanlığın ötesinde, ihtiyaçlarına cevap vermek adına yüksek performanslı çözümler sunuyoruz.

Yeni Müşteri Hedefi

Daha çok yeni müşteriye ulaşmanız için sonuç odaklı kampanya yönetim stratejileri geliştiriyoruz. Satış Pazarlama ekibiniz ile omuz omuza çalışıyoruz.

Eğitim

Tüm ekibin yeni gelişmelere ayak uydurabilmesi için sektörel eğitimlerine önem veriyoruz. Google ve diğer partnerlerimizin eğitimlerine katılıyoruz.

Stratejimiz

Markanızı Büyütme Stratejimiz

Analiz araçları ile verilerinizi anlamlandırıyor, elde ettiğimiz sonuçları pazarlama ve dönüşüm faaliyetlerinde kullanıyoruz. Müşterilerinizle etkileşime geçmenizi sağlayarak, dönüşüme gidecek yolları inşa ediyor ve tüm sonuçları size tüm detayları ile raporluyoruz.

· Rakip Analizi
· SWOT Analizi
· Planlama
· Uygulama
· Dönüşüm