SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizde site içi ve site dışı SEO (Arama Motoru Optimizasyon) çalışmaları yaparak, arama motorlarında ilgili konularda üst sıralarda çıkmanızı sağlıyoruz. En doğru şekilde optimizasyon sağlayarak, en iyi sonuçları almanız için çalışıyoruz. SEO açısında yapılması gereken her işlemi doğru şekilde uyguluyor ve çalışmalarımızı sizlere raporluyoruz. Böylelikle şeffaf bir bakış açısı ile hizmet sunuyoruz.

seo (arama motoru optimizasyonu)

Google Ads

Google Reklamları

Google reklam çalışmaları ile markanıza ait hizmet veya ürünler ile ilgili reklam çalışmaları yaparak, müşteri kitlenizi oluşturuyor ve yayınlıyoruz. Böylelikle doğru hedef kitlesi adı altında daha verimli reklam kampanyaları elde ediyorsunuz. Doğru işlem ve bütçe kullanımı ile verimli bir şekilde reklamlardan geri dönüş almanıza olanak sağlıyoruz. Deneyimli ekibimiz her reklam kampanyasını takip ediyor ve sürekli olarak tüm optimizasyonu sağlıyor.

google ads reklamları

Facebook Ads

Facebook & Instagram Reklamları

Sosyal medyanın gücünü kullanmak ve yönetmek deneyimli ekibimiz ile artık kolay ve profesyonel bir hizmet haline geliyor. Reklam kampanyaları, reklam optimizasyon hizmeti ile daha fazla ve doğru kitleye minimum bütçe ile ulaşabilir, bu çalışmaların getirdiği kitleye yönelik çalışmalar yapabiliriz. Böylelikle en doğru ve kapsamlı bir şekilde sonuçlar elde etmeniz oldukça mümkündür.

sosyal medya reklamcılığı

Youtube

Youtube Reklamları

Video denildiğinde akla ilk gelen uygulama olan YouTube, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olup aynı zamanda Google’dan sonraki en çok kullanılan arama motoru olma özelliğine de sahiptir. Bu bağlamda firmanızın reklamlarını Youtube üzerinden yayınlamak doğrudan hedef kitleye hitap etmeniz anlamına geliyor. Potansiyel müşteri kazanmak, hedef kitlenizi oluşturmak ve yayınlamak deneyimli ekibimiz ile oldukça mümkün.

youtube reklam optimizasyonu

360°

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlamayı 360 derece tam anlamıyla kullanarak, markanızı tüm iletişim kanalları aracılığıyla en doğru bütçeleme ile ileriye taşıyabilir ve doğru kitleye ulaşmanıza olanak sağlayabiliriz. Facebook, Twitter, Instagram gibi kapsamlı platformlarda hedef kitle analizleri ile kapsamlı olarak çalışmalar sağlayabiliriz. Bura da hedefimiz markanızı doğru müşteriye ulaştırmak, bütçeyi doğru kullanmak ve marka bilincini oluşturmaktır. Yaptığımız çalışmalar sizlere raporlanır ve yol haritası çizilir. Böylelikle en doğru ve kapsamlı hizmeti almış olursunuz.

dijital pazarlama

Makale

İçerik Pazarlaması

Markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin hedef kitlenize odaklanarak ilgi çekici, faydalı, bilgilendirici olması için içerik üretme aşamasıdır. Bu bağlamda makale, görsel, video ve ses gibi materyallerin hazırlanması ve yayınlanmasını kapsamaktadır. Doğru içerikler üreterek potansiyel müşteri ihtiyaçlarını gideriyor ve sizlere kazandırıyoruz.

içerik pazarlaması

Funnel Stratejileri

Funnel & Growth Büyüme Stratejileri

Düşük bütçe kullanarak, buna bağlı yaratıcı stratejiler geliştirilerek, yeni ve var olan müşteriyi tutmak amaçlı uyguladığımız hizmetler bütünüdür. Meraklı ve analitik düşünerek verimli bir çalışma yürütüyoruz ve büyüme stratejimizi uyguluyoruz. Sizlerde markanız için bu hizmeti alabilir ve kaliteli bir büyüme hedefi oluşturabilirsiniz.

funnel stratejileri

E-Ticaret

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı Markanızın veya kuruluşunuzun satış sürecini geliştirmek ve ilerletmek için çalışmalar düzenler ve uygularız. E-Ticaret kapsamında ki web siteniz temelini, operasyonlarını ve diğer süreçleri takip eder ve iyileştirme yaparak performans anlamında en iyi seçenekleri uygularız. Site optimizasyonu, site alt yapısı güncelleme ve daha fazlası için bizi tercih edebilirsiniz.

e-ticaret danışmanlık

Bizimle iletişime geçin.

Stratejimiz

Markanızı Büyütme Stratejimiz

Analiz araçları ile verilerinizi anlamlandırıyor, elde ettiğimiz sonuçları pazarlama ve dönüşüm faaliyetlerinde kullanıyoruz. Müşterilerinizle etkileşime geçmenizi sağlayarak, dönüşüme gidecek yolları inşa ediyor ve tüm sonuçları size tüm detayları ile raporluyoruz.

· Rakip Analizi
· SWOT Analizi
· Planlama
· Uygulama
· Dönüşüm